|
ثبت نام یا ورود

تجهیز کلیک

سبد خرید 0
‎تومان0

آمپرمتر کلمپی فلوک 322

موجود
SKU
FLUKE 322 AC Clamp Meters
‎تومان0

آمپرمتر انبری دیجیتال فلوک322 محدوده اندازه گیری ولتاژ AC : 0V…400V محدوده اندازه گیری ولتاژ DC : 0V…400V محدوده اندازه گیری جریان AC : 0 آمپر تا 400 آمپر قطر کلمپ: 33mm آمپرمتر کلمپی FLUKE را می توان جز بهترین کلمپ متر ها پیشنهاد داد. مدار الکترونیک داخلی آن از قطعات با کیفیت بسیار عالی ساخته شده است. برند فلوک در بین مهندسین از محبوبیت خاصی برخوردار است. از اینرو در انتخاب آمپرمتر انبری اگر قیمت پارامتر اصلی شما نیست بطور یقین می توان گفت بهترین انتخاب را دارید. فروشگاه تجهیز کلیک با نمایندگی فروش FLUKE سعی دارد تا با ارایه مطالب مفید شما را در انتخاب یک محصول بی نظیر کمک نماید.

 

معرفی

آمپرمتر کلمپی فلوک322

قابلیت اندازه گیری جریان AC

قابلیت اندازه گیری ولتاژ AC/DC

قطر کلمپ : 25mm

محدوده اندازه گیری جریان AC : 0…400A

محدوده اندازه گیری ولتاژAC : 0…400VAC

محدوده اندازه گیری ولتاژDC : 0…400VDC

تائید ایمنی دستگاه با استاندارد IEC61010

 

مزایا

دقت اندازه گیری بسیار بالا

خاموش شدن اتوماتیک

طراحی انبر باعث شده است تا برای کابل های حجیم کاربرد پیدا نماید.

 

کاربرد

قابلیت اندازه گیری جریان AC

قابلیت اندازه گیری ولتاژ AC/DC

 

توضیحات تکمیلی

                                                                                                                                        

آمپرمتر فلوک 322 برای اندازه گیری جریان الکتریکی در مدارات قدرت طراحی شده است. این آمپرمتر یک گزینه بسیار مناسب برای جریان تا 400 آمپر می باشد. از مزایایی که برای این مدل مثال زدنی است قابلیت Auto Range در حالت ولتاژ  در حالت ولتاژ DC می باشد. این قابلیت به دقت اندازه گیری جریان الکتریکی زیر  می باشد. این قابلیت به دقت اندازه گیری جریان الکتریکی زیر 40 آمپر می افزاید. کارشناسان تجهیز کلیک بعنوان فروشگاه اینترنتی برق صنعتی این آمپرمتر را به مهندسانی که همیشه به دنبال تجهیزات حرفه ای می باشند پیشنهاد می دهد.

 

قابلیت کالیبره شدن

کمتر آمپرمتری وجود دارد که به سادگی قابلیت کالیبراسیون داشته باشد. کلمپ آمپرمتر فلوک با این ویژگی توانسته است تمایز و برتری نسبت به رقبای خود داشته باشد. برای اطلاع از چگونگی کالیبراسیون بهUserManual های موجود در وب سایت تجهیز کلیک یا شرکت فلوک مراجعه نمایید.

قابلیت دیتا هلد

با باتنData Hold قابلیت هلد کردن مقدار اندازه گیری شده امکان پذیر می باشد.

قابلیت نمایش سطح شارژ باتری

از دغدغه های تجهیزات اندازه گیری پرتابل کاهش و اتمام شارژ باتری در کارگاه های صنعتی است اما آمپرمتر کلمپی Fluke برای رفع این مشکل قابلیت نمایش کاهش سطح شارژ باتری را دارد.

قابلیت خاموش شدن اتوماتیک

از دیگر ویژگی های بارز آمپرمتر انبری فلوک 322 قابلیت خاموش شدن اتوماتیک است.

قابلیت تست اهمی

تست اهمی در مدارهای الکتریکی بسیار کاربردی می باشد. از اینرو به واسطه پراپ آمپرمتر و انتخاب مد عملکرد اهمی، قابلیت تست اهمی امکان پذیر می گردد.

دقت اندازه گیری کمیت های الکتریکی

از بارزترین ویژگی های آمپرمتر چنگکی فلوک دقت اندازه گیری فوق العاده بالا می باشد. این دقت اندازه گیری کاربر را از عملکرد دستگاه مطمئن می سازد. شرکت فلوک در حوزه اندازه گیری ولتاژ این مدل کلمپ آمپرمتر تمرکز بیشتری نموده است. قابلیت Auto Rangeدر حالت DC در صورت کاهش سطح ولتاژ از 40V بطور اتوماتیک گام اندازه گیری را برای افزایش دقت تغییر می دهد.

مرور کلی بر آمپرمترهای انبری

                                                                                                                                              

تجهیزات اندازه گیری رنج گسترده ای دارند که برای انتخاب آنها می بایست از هر جنبه ای مورد بررسی قرار گیرند. از اینرو کارشناسان فروشگاه آنلاین تجهیز کلیک آموزشی از نحوه عملکرد آمپرمتر کلمپی تهیه کرده اند تا تمامی سوالات کاربران درباره خرید آمپرمتر کلمپی پاسخ داده شود؟

                                                                                                                                     

آمپرمتر کلمپی چیست؟

آمپرمتر انبری دستگاهی برای اندازه گیری جریان الکتریکی AC و DC بصورت القایی می باشد.

آمپرمتر چگونه کار می کند؟

طرز کار آمپرمتر کلمپی چگونه است؟

اندازه گیری جریان الکتریکی AC

درون کلمپ آمپرمتر دیجیتال از ترانس اندازه گیری(ترانس جریان CT) استفاده شده است. با عبور جریان الکتریکی از کابل، یک شار مغناطیسی حول کابل ایجاد می گردد که قابل اندازه گیری است. این سیم پیچ، جریان القایی را به Convertor ارسال می کند و سیگنال آنالوگ را به دیجیتال تبدیل می کند. با تبدیل به مقدار قابل خواندن سیگنال به نمایشگر فرستاده می شود و جریان بر روی صفحه نمایشگر قابل خواندن است.

اندازه گیری جریان الکتریکی DC

جهت اندازه گیری جریان DC در آمپرمترهای کلمپی از سنسور اثرهال استفاده می گردد. سنسور اثر هال با قرار گرفتن در میدان مغناطیسی ولتاژ تولید می کند. این ولتاژ در مدار CONVERTOR به سیگنال مورد نظر تبدیل شده و نمایش داده می شود.

لازم دانستیم اشاره ای به کمیت های الکتریکی و اندازه گیری آنها داشته باشیم تا کاربران قبل از مطالعه کاتالوگ به پاسخ سوالات خود پی برده باشند.

                                                                                                                                          

بطور معمول اندازه گیری کمیت های الکتریکی از قبیل جریان و ولتاژ در حالت DC آسانتر است. اما اندازه گیری کمیت های AC حساسیت های خاص خود را دارند. با فرض یک شکل موج سینوسی با مقدار مینمم -100V  و مقدار حداکثر +100V دارای مقدار پیک تا پیک 200V می باشد. برای اعلام سطح ولتاژ اندازه گیری این عدد کمی گمراه کننده است اما کاربر می تواند در شرایط با توجه به نیازمندیها از مقدار پیک تا پیک استفاده کند. و خوشبختانه بعضی از  مدل های مولتی متر و آمپرمتر قابلیت ثبت کمیت های الکتریکی در وضعیت پیک را دارند. اندازه گیری سطح متوسط برابر 0.696 حالت پیک تا پیک است اما با فرمول قانون اهم تداخل دارد.(قانون اهم رابطه ای بر مبنای کمیت های DC می باشد.) بنابراین سطح DC سیگنال های AC را که برابر 0.707 است را اندازه گیری می کنند. از اینرو تمامی دستگاه های اندازه گیری مقدار موثر را اندازه گیری می کنند.

اطلاعات بیشتر
تولید کننده FLUKE
رنج اندازه گیری ولتاژ AC 0V…600V
رنج اندازه گیری ولتاژ DC 0V…600V
تغییر حالت اتوماتیک AC به DC و معکوس خیر
رنج اندازه گیری مقاومت تا 400 اهم
رنج اندازه گیری جریانDC No
رنج اندازه گیری جریان AC 0…400A
رنج اندازه گیری جریان DC با پراپ No
رنج اندازه گیری جریان AC با پراپ No
رنج اندازه گیری جریان AC با فلکسی No
رنج اندازه گیری فرکانس خیر
رنج اندازه گیری درجه حرارت No
قطر کلمپ 25mm
رنج اندازه گیری ظرفیت خازن No
چک اتصال 30 اهم کمتر
دیگر فانکشن ها قفل صفحه نمایشگر/ خاموش شدن اتوماتیک
نرخ تازه شدن صفحه نمایشگر 5 بار در ثانیه
منبع تغذیه باطری= 100 hours typical (2 AAA carbon zinc)
کلاس حفاظتی -
ابعاد 63 x190 x 35mm
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:آمپرمتر کلمپی فلوک 322